mezoterapia igłowa warszawa, mezoterapia mikroigłowa warszawaOdkryj sekret młodzieńczego wyglądu

Chcesz wyeliminować oznaki upływającego czasu? Zależy Ci na odzyskaniu młodzieńczej promienności i blasku? Szukasz sposobu na poprawę kondycji skóry i włosów? Mezoterapia igłowa to zabieg dedykowany właśnie Tobie.

Zafunduj skórze koktajl odżywczy

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na iniekcjach małych dawek substancji leczniczej. Wykorzystywane roztwory to najczęściej starannie dobrany koktajl odżywczy stanowiący mieszankę substancji rewitalizujących (odmładzających) i regenerujących.

Iniekcjom poddaje się problematyczne obszary, tworząc „siateczkę” mikronakłuć. Dzięki temu aktywne substancje dostają się w głębokie warstwy skóry, działając tym samym u źródła problemu. Przyczyniają się do poprawy metabolizmu komórkowego, pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny, stymulowania procesów regeneracji oraz poprawy mikrokrążenia.

Przed przystąpieniem do mezoterapii, przeprowadzamy konsultację lekarską mającą na celu wyeliminowanie przeciwwskazań. Zalicza się do nich m.in. alergię na składniki preparatu, ciążę i okres karmienia piersią, stany zapalne na skórze, stosowanie leków rozrzedzających krew, choroby nowotworowe.

Efekty, które pozytywnie Cię zaskoczą

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dający zadowalające efekty w krótkim czasie. Wykonywany w seriach co 4-6 tygodni przyczynia się do:

  • poprawy jędrności, elastyczności i napięcia skóry,
  • zmniejszenia widoczności zmarszczek,
  • poprawy owalu twarzy,
  • redukcji cellulitu,
  • zmniejszenia widoczności rozstępów,
  • wzmocnienia włosów i przeciwdziałania łysieniu,
  • eliminacji blizn potrądzikowych.

W Salonie Urody wszystkie zabiegi wykonujemy w oparciu o najlepsze preparaty, które gwarantują zadowalające rezultaty i zapewniają 100% bezpieczeństwa.

Chcesz wykorzystać potencjał, z jakim wiąże się mezoterapia mikroigłowa? Zarezerwuj termin zabiegu, odwiedzając Salon Urody Activ Beauty & Care Expert w mieście Warszawa lub kontaktując się telefonicznie.

Zapraszamy!