ZAPRASZAMY NA” OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE”-NOWOCZESNA WALKA Z CZASEM

Certyfikowane system do preparacji osocza PRP dla medycyny estetycznej, ortopedii, chirurgii szczękowo-twarzowej, implantów dentystycznych, ran mostka, chirurgii plastycznej, okulistyki itd.).
Osocze bogatopłytkowe (ang. Platelet-rich plasma, w skrócie PRP) – preparat krwiopochodny, który otrzymuje się z krwi obwodowej pobranej od pacjenta, który zawiera zwiększoną ilość płytek krwi. Zawiera ono liczne czynniki wzrostu, dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne w zabiegach upiększających twarz. Mezoterapia za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczona dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.
Efekty zabiegu: lifting uelastycznia i jędrna skórę, poprawia ukrwienie skóry, wygładza zmarszczki i fałdy, przyspiesza procesy gojenia po zabiegach medycyny estetycznej. Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wysokie stężenie płytek na poziomie 4x Przygotowanie autologicznych koncentratów płytek krwi z niewielkich ilości krwi żylnej. Za pomocą tego sposobu możliwe jest uzyskanie jednorazowego autologicznego koncentratu płytek krwi (medycyna estetyczna, ortopedia, chirurgia szczękowo-twarzowa, implanty dentystyczne, rany mostka, chirurgia plastyczna, okulistyka itd.) z bardzo małych ilości krwi (16 ml) aż do stężenia do 4x
.
Spektrum zastosowania zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego [ PRP ] jest bardzo szerokie. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty zabiegowe polecamy terapie łączone z Karoboxyterapią, gdzie o 30% rośnie efektywność zabiegów w porównaniu z zabiegiem samym osoczem, a osoczem z karboksyterapią.
.