botox bielany, botox żoliborzOdzyskaj młodzieńczy wygląd i pozbądź się zmarszczek

Chcesz cofnąć oznaki upływającego czasu? Wykorzystaj możliwości medycyny estetycznej i przekonaj się jak działa botox. To świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na przywróceniu młodzieńczego wyglądu poprzez wyeliminowanie widocznych zmarszczek.

Wykorzystaj odmładzający potencjał botoxu

Botox (toksyna botulinowa) jest substancją o silnym działaniu, która – w odpowiednio dobranym stężeniu – przyczynia się do zahamowania uwalniania acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiadającego za przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Zapobiega to skurczom mięśni, eliminując widoczne zmarszczki.

Natychmiastowe efekty działania

Cała procedura zabiegowa pozwalająca na redukcję zmarszczek trwa zaledwie 10 minut. Kilka iniekcji wystarczy, by spowodować rozluźnienie mięśni odpowiadających za powstawanie oznak starzenia.  Wstrzyknięty botox działa natychmiast, pozwalając uzyskać spektakularne efekty w ciągu kilku dni od zabiegu.

Botox nie tylko na zmarszczki

Właściwości toksyny botulinowej nie ograniczają się wyłącznie do działania odmładzającego. Wskazaniami do botoxu są m.in.:

  • zmarszczki – wokół oczu, poprzeczne na czole, pomiędzy brwiami, na szyi, brodzie, tzw. „bruzdy marionetki”
  • nadpotliwość dłoni
  • nadpotliwość stóp.

Chcesz skorzystać z możliwości toksyny botulinowej? Odwiedź warszawski Salon Urody, zasięgiem swojego działania obejmujący nie tylko Bielany i Żoliborz.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!